Workshopy do konce roku 2022

Autor:

15. 9. 2022

Víte, že u nás si můžete sami vyrobit vánoční dárky?

Darujte letos čokoládu, Divnou přesně podle vašich představ!

Na našich workshopech sice dostanete všechny potřebné ingredience na jejich výrobu, můžete si však přinést z domů i své vlastní divné příměsi: větvičky, květinky, sušené ovoce a burizony, ba i kamínky, muší a motýlí křídla, nebo třeba králičí bobky 🙂 Fantazii se meze nekladou! A u nás v čokoládovně je všecko možné. 

 Kdy se bude zase odlívat?

  • v neděli 13.11. od 14 hodin
  • v neděli 27.11. od 14 hodin (první adventní neděle, v Lysicích se ten den koná i řemeslný jarmark a v 17 hodin zapálení vánočního stromečku s programem)
  • a poslední předvánoční „lití na poslední chvíli“ pro ty, kteří neměli doteď čas shánět dárečky: sobota 10.12. od 14 hodin. POZOR: V tento den bude také možno setkat se osobně se Štěpánkou, posedět s ní u kávy, popovídat si a oslavit s ní její střelecké narozeniny 🙂

Co je třeba vědět:

Není třeba hlásit se předem, ale je nutné přijít dříve (nejméně o 30 minut), protože před každým litím počítáme, kolik je lidí, kolik tabulek si budou lít a v případě vysokého počtu vás rozdělíme na více skupin po max. deseti lidech. Do první skupiny půjdou ti, kteří spěchají domů. 

Na celý workshop počítejte zhruba hodinu.

Příspěvek za jednu tabulku jest 150 Kč.

Těšíme se na vás a na vaše výtvory!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taky by tě mohlo zajímat…