Vyberte stránku

Afrodíté Motherhood

Maminka. Ta záhadná dárkyně života, lásky, času i trpělivosti… Ta odvěká odpověď na hádanku, kdo stále dává, a přitom zůstává celistvý, jak měsíc v úplňku.
Čokoláda Afrodíté MotherHood (lidově Maminka) je spolu s hořkou Afrodíté (Milenka) oslavou 2. fáze ženského cyklu, která souvisí s úplňkem, ovulací, sexualitou, početím a mateřstvím. 
Červená řepa, Růžová palma a lístky růží jako v RůŽence (1. fáze), navíc však pikantní afrodiziakálním kořením jako v Afrodíté (skořice, hřebíček, zázvor, kardamom a badyán).
Skvělý dárek všem ženám (a milovníkům sladších čokolád), především však maminkám. Jako mají chlapi pivo a fotbal, i ony mají právo na svou drogu!

Bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mlékosušená syrovátkalaktóza,  emulgátor (sojový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR), sušená červená řepa mletá 3 %, směs ohřívacího koření (skořice mletá, hřebíček mletý, badyán mletý, kardamom mletý, zázvor sušený mletý) 3 %, lístky marockých růží max.1 %, éterický olej růžové dřevo v jedlé kvalitě 0,03 %.

Bílá čokoláda s přísadami

Hmotnost a rozměry: 100 g, 11 x 16 cm

Země původu: Česká republika
Výrobce: Štěpánka Trenz, Halasova 285 Lysice 679 71, IČ: 67046002.